Pierwsza Liga Tadżykistan

Statystyki Tadżykistan

(Sezon zasadniczy)

Procent 36%
Mecze 132
Rozegrane 48
Pozostałe 84
Mecze 48
U siebie 46%
Remisy 25%
Na wyjeździe 29%
Bramki 112
Średnie 2.33
U siebie 1.33
Na wyjeździe 1.00
Bramki 112
ODS 42%
U siebie 67%
Na wyjeździe 62%
Bramki Pwj Pnj
1.5 65% 35%
2.5 42% 58%
3.5 23% 77%

Najczęstsze wyniki

Wynik M Procent
0 - 0 6 12.50%
0 - 1 6 12.50%
1 - 0 5 10.42%
2 - 0 4 8.33%
2 - 1 4 8.33%
0 - 2 4 8.33%
3 - 0 3 6.25%
1 - 1 3 6.25%
2 - 2 3 6.25%
3 - 1 2 4.17%
3 - 2 2 4.17%
1 - 2 2 4.17%
4 - 1 1 2.08%
4 - 3 1 2.08%
1 - 4 1 2.08%
2 - 3 1 2.08%
Bramki M Procent
Parz 22 45.83%
Niep 26 54.17%
1 11 22.92%
2 11 22.92%
3 9 18.75%
0 6 12.50%
4 5 10.42%
5 5 10.42%
7 1 2.08%
Różnica M Procent
0 12 25.00%
+1 12 25.00%
-1 9 18.75%
+2 6 12.50%
+3 4 8.33%
-2 4 8.33%
-3 1 2.08%
Absolutny M Procent
1 21 43.75%
0 12 25.00%
2 10 20.83%
3 5 10.42%