Première Division Kamerun

Statystyki Kamerun
Procent 69%
Mecze 182
Rozegrane 126
Pozostałe 56
Mecze 126
U siebie 44%
Remisy 27%
Na wyjeździe 29%
Bramki 301
Średnie 2.39
U siebie 1.43
Na wyjeździe 0.96
Bramki 301
ODS 44%
U siebie 67%
Na wyjeździe 65%
Bramki Pwj Pnj
1.5 63% 37%
2.5 44% 56%
3.5 24% 76%

Najczęstsze wyniki

Wynik M Procent
0 - 0 16 12.70%
0 - 1 16 12.70%
1 - 0 14 11.11%
2 - 1 14 11.11%
1 - 1 10 7.94%
0 - 2 8 6.35%
2 - 2 7 5.56%
1 - 2 7 5.56%
2 - 0 6 4.76%
3 - 1 5 3.97%
4 - 1 5 3.97%
3 - 0 4 3.17%
4 - 0 2 1.59%
4 - 2 2 1.59%
1 - 3 2 1.59%
5 - 1 1 0.79%
5 - 2 1 0.79%
6 - 0 1 0.79%
8 - 0 1 0.79%
3 - 3 1 0.79%
0 - 3 1 0.79%
0 - 4 1 0.79%
3 - 4 1 0.79%
Bramki M Procent
Parz 63 50.00%
Niep 63 50.00%
1 30 23.81%
3 26 20.63%
2 24 19.05%
4 17 13.49%
0 16 12.70%
5 5 3.97%
6 5 3.97%
7 2 1.59%
8 1 0.79%
Różnica M Procent
0 34 26.98%
+1 28 22.22%
-1 24 19.05%
+2 13 10.32%
+3 10 7.94%
-2 10 7.94%
+4 3 2.38%
+6 1 0.79%
+8 1 0.79%
-3 1 0.79%
-4 1 0.79%
Absolutny M Procent
1 52 41.27%
0 34 26.98%
2 23 18.25%
3 11 8.73%
4 4 3.17%
6 1 0.79%
8 1 0.79%