Pierwsza Liga Burundi

Statystyki Burundi
Procent 100%
Mecze 240
Rozegrane 240
Pozostałe 0
Mecze 240
U siebie 40%
Remisy 26%
Na wyjeździe 35%
Bramki 627
Średnie 2.61
U siebie 1.40
Na wyjeździe 1.21
Bramki 627
ODS 52%
U siebie 72%
Na wyjeździe 68%
Bramki Pwj Pnj
1.5 68% 32%
2.5 52% 48%
3.5 30% 70%

Najczęstsze wyniki

Wynik M Procent
0 - 0 29 12.08%
0 - 1 25 10.42%
2 - 1 23 9.58%
1 - 0 22 9.17%
1 - 1 22 9.17%
1 - 2 19 7.92%
2 - 2 11 4.58%
1 - 3 11 4.58%
2 - 0 10 4.17%
3 - 0 10 4.17%
3 - 1 10 4.17%
4 - 1 6 2.50%
0 - 2 6 2.50%
2 - 3 5 2.08%
4 - 0 4 1.67%
0 - 4 4 1.67%
2 - 4 4 1.67%
0 - 3 3 1.25%
4 - 2 2 0.83%
5 - 0 2 0.83%
5 - 1 2 0.83%
1 - 4 2 0.83%
1 - 5 2 0.83%
3 - 2 1 0.42%
4 - 3 1 0.42%
8 - 1 1 0.42%
8 - 2 1 0.42%
0 - 5 1 0.42%
1 - 7 1 0.42%
Bramki M Procent
Parz 119 49.58%
Niep 121 50.42%
3 55 22.92%
1 47 19.58%
4 40 16.67%
2 38 15.83%
0 29 12.08%
5 17 7.08%
6 10 4.17%
7 1 0.42%
8 1 0.42%
9 1 0.42%
10 1 0.42%
Różnica M Procent
0 62 25.83%
-1 49 20.42%
+1 47 19.58%
+2 22 9.17%
-2 21 8.75%
+3 16 6.67%
+4 6 2.50%
-4 6 2.50%
-3 5 2.08%
+5 2 0.83%
+6 1 0.42%
+7 1 0.42%
-5 1 0.42%
-6 1 0.42%
Absolutny M Procent
1 96 40.00%
0 62 25.83%
2 43 17.92%
3 21 8.75%
4 12 5.00%
5 3 1.25%
6 2 0.83%
7 1 0.42%