3. Liga - Niemcy
sobota, 16.05.2026
12:30
12:30

Wehen

Hoffenheim II
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Wiesbaden |
| Na wyjeździe: | Hoffenheim |
| Odległość: | 99.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Brita-Arena |
| Pojemność: | 12 566 (5 954) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 12:30 (13:30 czas lokalny) |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2025-12-21 | Hoffenheim II | 3 - 1 | Wehen |
Wehen ostatnie 12 mecze
| 2026-05-09 | Energie Cottbus | 2 - 1 | Wehen |
| 2026-05-03 | Wehen | 2 - 3 | Osnabruck |
| 2026-04-25 | Aue | 2 - 2 | Wehen |
| 2026-04-19 | Wehen | 3 - 3 | Waldhof Mannheim |
| 2026-04-11 | Viktoria Koln | 2 - 1 | Wehen |
| 2026-04-08 | Wehen | 1 - 4 | Havelse |
| 2026-04-05 | Alemannia Aachen | 3 - 0 | Wehen |
| 2026-03-26 | Karlsruher | 0 - 1 | Wehen |
| 2026-03-20 | Wehen | 0 - 1 | Rostock |
| 2026-03-14 | Munchen 1860 | 0 - 0 | Wehen |
| 2026-03-07 | Wehen | 2 - 1 | Stuttgart II |
| 2026-03-04 | Saarbrucken | 2 - 0 | Wehen |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Hoffenheim II ostatnie 12 mecze
| 2026-05-10 | Hoffenheim II | 3 - 2 | Saarbrucken |
| 2026-05-02 | Regensburg | 2 - 1 | Hoffenheim II |
| 2026-04-25 | Hoffenheim II | 0 - 3 | Ingolstadt |
| 2026-04-18 | Duisburg | 3 - 1 | Hoffenheim II |
| 2026-04-10 | Hoffenheim II | 1 - 1 | Schweinfurt 05 |
| 2026-04-07 | Waldhof Mannheim | 1 - 1 | Hoffenheim II |
| 2026-04-04 | Aue | 3 - 5 | Hoffenheim II |
| 2026-03-22 | Hoffenheim II | 0 - 1 | Osnabruck |
| 2026-03-15 | Stuttgart II | 1 - 0 | Hoffenheim II |
| 2026-03-07 | Hoffenheim II | 2 - 4 | Rot-Weiss Essen |
| 2026-03-03 | Ulm 1846 | 1 - 3 | Hoffenheim II |
| 2026-02-27 | Hoffenheim II | 1 - 2 | Munchen 1860 |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 67% | 42% |
Tabela 3. Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Osnabruck | 37 | +31 | 77 |
| 2 | Energie Cottbus | 37 | +20 | 69 |
| 3 | Duisburg | 37 | +17 | 67 |
| 4 | Rot-Weiss Essen | 37 | +11 | 67 |
| 5 | Rostock | 37 | +24 | 64 |
| 6 | Verl | 37 | +31 | 61 |
| 7 | Alemannia Aachen | 37 | +14 | 61 |
| 8 | Munchen 1860 | 37 | +4 | 56 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 37 | -9 | 52 |
| 10 | Wehen | 37 | 0 | 50 |
| 11 | Viktoria Koln | 37 | -2 | 50 |
| 12 | Regensburg | 37 | -3 | 49 |
| 13 | Ingolstadt | 37 | +5 | 46 |
| 14 | Stuttgart II | 37 | -11 | 46 |
| 15 | Saarbrucken | 37 | -5 | 44 |
| 16 | Hoffenheim II | 37 | -4 | 43 |
| 17 | Havelse | 37 | -27 | 35 |
| 18 | Ulm 1846 | 37 | -28 | 33 |
| 19 | Aue | 37 | -21 | 31 |
| 20 | Schweinfurt 05 | 37 | -47 | 21 |
Chronologia meczów w lidze
| Wehen | |
| Hoffenheim II | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Wehen | Hoffenheim II |
|---|---|---|---|
| 1 | Osnabruck | 2 - 3 | 0 - 4 |
| 2 | Energie Cottbus | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | Duisburg | 6 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Rot-Weiss Essen | 3 - 4 | 3 - 1 |
| 5 | Rostock | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Verl | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Alemannia Aachen | 1 - 2 | 2 - 4 |
| 8 | Munchen 1860 | 1 - 0 | 1 - 5 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Wehen | - | |
| 11 | Viktoria Koln | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Regensburg | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Ingolstadt | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 14 | Stuttgart II | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Saarbrucken | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 16 | Hoffenheim II | - | |
| 17 | Havelse | 1 - 4 | 4 - 0 |
| 18 | Ulm 1846 | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 19 | Aue | 3 - 1 | 3 - 5 |
| 20 | Schweinfurt 05 | 2 - 0 | 2 - 1 |
Statystyki drużyny
| Wehen | Hoffenheim II | |
| Zwycięstwa | 14 | 12 |
| Remisy | 8 | 7 |
| Porażki | 15 | 18 |
| Bramki dla | 52 | 65 |
| Bramki przeciw | 52 | 69 |
| Średnie bramki strzelone | 1.41 | 1.76 |
| Średnie bramki stracone | 1.41 | 1.86 |
| Mecze bramki strzelone | 76% | 86% |
| Mecze bramki stracone | 73% | 86% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 57% | 76% |
| Powyżej 1.5 | 73% | 86% |
| Powyżej 2.5 | 57% | 73% |
| Powyżej 3.5 | 32% | 59% |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Zwycięstwa | 10 | 6 |
| Remisy | 2 | 2 |
| Porażki | 6 | 10 |
| Bramki dla | 37 | 34 |
| Bramki przeciw | 26 | 36 |
| Średnie bramki strzelone | 2.06 | 1.89 |
| Średnie bramki stracone | 1.44 | 2.00 |
| Mecze bramki strzelone | 89% | 89% |
| Mecze bramki stracone | 83% | 89% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 72% | 78% |
| Powyżej 1.5 | 83% | 89% |
| Powyżej 2.5 | 67% | 83% |
| Powyżej 3.5 | 44% | 67% |
Ogólne statystyki dla 3. Liga
| Mecze (370) | |
| Zwycięstwa u siebie | 46% |
| Remisy | 24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 97% |
| Bramki (1173) | |
| Bramki na mecz | 3.17 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.73 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.44 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 81% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 77% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 64% |
| Powyżej 1.5 | 83% |
| Powyżej 2.5 | 64% |
| Powyżej 3.5 | 41% |
Wehen kolejne mecze
Brak danych w systemie
Hoffenheim II kolejne mecze
Brak danych w systemie
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
Kursy
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.75 | 3.30 |
| Podwójna szansa | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.30 | 1.22 | 1.80 |
| Powyżej/Poniżej | Br | Pwj | Pnj |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.11 | 6.50 | |
| 2.5 | 1.40 | 2.88 | |
| 3.5 | 2.00 | 1.73 |
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 |