Ligue 1 - Francja
czwartek, 03.09.2026
19:45
19:45

Toulouse

Lille
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Toulouse |
| Na wyjeździe: | Lille |
| Odległość: | 791.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadium Municipal |
| Pojemność: | 33 150 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| U siebie: | Jens Berthel Askou (Dan) |
| Na wyjeździe: | Davide Ancelotti (Wlo) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:45 (20:45 czas lokalny) |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2026-04-12 | Toulouse | 0 - 4 | Lille |
| 2025-09-14 | Lille | 2 - 1 | Toulouse |
| 2025-04-12 | Toulouse | 1 - 2 | Lille |
| 2024-10-05 | Lille | 2 - 1 | Toulouse |
| 2024-02-25 | Toulouse | 3 - 1 | Lille |
| 2023-11-12 | Lille | 1 - 1 | Toulouse |
| 2023-03-18 | Toulouse | 0 - 2 | Lille |
| 2022-09-17 | Lille | 2 - 1 | Toulouse |
| 2020-02-22 | Lille | 3 - 0 | Toulouse |
| 2019-10-19 | Toulouse | 2 - 1 | Lille |
| 2019-04-21 | Toulouse | 0 - 0 | Lille |
| 2018-12-22 | Lille | 1 - 2 | Toulouse |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 17% |
Toulouse ostatnie 12 mecze
| 2026-08-29 | Brest | 2 - 2 | Toulouse |
| 2026-08-22 | Toulouse | 0 - 2 | Lyon |
| 2026-08-15 | Toulouse | 1 - 2 | Hamburger SV |
| 2026-08-08 | Elche | 3 - 0 | Toulouse |
| 2026-08-05 | Al-Ain | 0 - 1 | Toulouse |
| 2026-07-31 | Toulouse | 2 - 1 | Real Sociedad |
| 2026-07-25 | Toulouse | 1 - 1 | Rodez |
| 2026-05-17 | Nantes | 0 - 0 | Toulouse |
| 2026-05-10 | Toulouse | 2 - 1 | Lyon |
| 2026-05-03 | Strasbourg | 1 - 2 | Toulouse |
| 2026-04-25 | Toulouse | 2 - 2 | Monaco |
| 2026-04-21 | Lens | 4 - 1 | Toulouse |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 25% |
Lille ostatnie 12 mecze
| 2026-08-28 | Lille | 2 - 2 | PSG |
| 2026-08-23 | Angers | 0 - 2 | Lille |
| 2026-08-15 | Everton | 1 - 1 | Lille |
| 2026-08-08 | Hamburger SV | 2 - 2 | Lille |
| 2026-08-01 | Leuven | 3 - 6 | Lille |
| 2026-07-25 | St. Gilloise | 2 - 1 | Lille |
| 2026-07-18 | Lille | 3 - 0 | RAAL La Louviere |
| 2026-05-17 | Lille | 0 - 2 | Auxerre |
| 2026-05-10 | Monaco | 0 - 1 | Lille |
| 2026-05-03 | Lille | 1 - 1 | Le Havre |
| 2026-04-26 | Paris FC | 0 - 1 | Lille |
| 2026-04-18 | Lille | 0 - 0 | Nice |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Tabela Ligue 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Paris FC | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Lille | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Lyon | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Rennes | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Troyes | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Lens | 2 | +2 | 3 |
| 8 | Marsylia | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Angers | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Strasbourg | 2 | -3 | 3 |
| 11 | Brest | 2 | 0 | 2 |
| 11 | PSG | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Le Mans | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Lorient | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Le Havre | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Toulouse | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | -3 | 1 |
| 18 | Auxerre | 2 | -5 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Toulouse | |
| Lille | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Toulouse | Lille |
|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | ||
| 2 | Paris FC | ||
| 3 | Lille | - | |
| 4 | Lyon | 0 - 2 | |
| 5 | Rennes | ||
| 6 | Troyes | ||
| 7 | Lens | ||
| 8 | Marsylia | ||
| 9 | Angers | 0 - 2 | |
| 10 | Strasbourg | ||
| 11 | Brest | ||
| 11 | PSG | ||
| 13 | Le Mans | ||
| 14 | Lorient | ||
| 14 | Le Havre | ||
| 16 | Toulouse | - | |
| 17 | Nice | ||
| 18 | Auxerre |
Statystyki drużyny
| Toulouse | Lille | |
| Zwycięstwa | 0 | 1 |
| Remisy | 1 | 1 |
| Porażki | 1 | 0 |
| Bramki dla | 2 | 4 |
| Bramki przeciw | 4 | 2 |
| Średnie bramki strzelone | 1.00 | 2.00 |
| Średnie bramki stracone | 2.00 | 1.00 |
| Mecze bramki strzelone | 50% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 100% | 50% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% | 50% |
| Powyżej 1.5 | 100% | 100% |
| Powyżej 2.5 | 50% | 50% |
| Powyżej 3.5 | 50% | 50% |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Zwycięstwa | 0 | 1 |
| Remisy | 0 | 0 |
| Porażki | 1 | 0 |
| Bramki dla | 0 | 2 |
| Bramki przeciw | 2 | 0 |
| Średnie bramki strzelone | 0.00 | 2.00 |
| Średnie bramki stracone | 2.00 | 0.00 |
| Mecze bramki strzelone | 0% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 100% | 0% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 0% | 0% |
| Powyżej 1.5 | 100% | 100% |
| Powyżej 2.5 | 0% | 0% |
| Powyżej 3.5 | 0% | 0% |
Ogólne statystyki dla Ligue 1
| Mecze (18) | |
| Zwycięstwa u siebie | 33% |
| Remisy | 39% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 6% |
| Bramki (54) | |
| Bramki na mecz | 3.00 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.67 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.33 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 83% |
| Powyżej 2.5 | 61% |
| Powyżej 3.5 | 44% |
Toulouse kolejne 6 mecze
| 2026-09-12 | Lorient | - | Toulouse |
| 2026-09-19 | Toulouse | - | Le Havre |
| 2026-10-10 | Monaco | - | Toulouse |
| 2026-10-16 | Le Mans | - | Toulouse |
| 2026-10-24 | Toulouse | - | Troyes |
| 2026-10-31 | Marsylia | - | Toulouse |
Lille kolejne 6 mecze
| 2026-09-13 | Lille | - | Troyes |
| 2026-09-20 | Nice | - | Lille |
| 2026-10-10 | Lille | - | Le Havre |
| 2026-10-17 | Lille | - | Brest |
| 2026-10-25 | Monaco | - | Lille |
| 2026-10-31 | Lille | - | Lens |
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
Kursy
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.25 | 2.20 |
| Podwójna szansa | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.67 | 1.33 | 1.30 |
| Powyżej/Poniżej | Br | Pwj | Pnj |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.33 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.30 |
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |