2. liga - Słowacja
sobota, 05.09.2026
17:00
17:00

Presov

Z. Moravce
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Preszów |
| Na wyjeździe: | Zlate Moravce |
| Odległość: | 218.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tatran |
| Pojemność: | 5 410 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2025-03-08 | Presov | 1 - 1 | Z. Moravce |
| 2024-08-09 | Z. Moravce | 2 - 2 | Presov |
| 2023-05-26 | Z. Moravce | 3 - 0 | Presov |
| 2023-05-23 | Presov | 1 - 0 | Z. Moravce |
| 2018-04-28 | Z. Moravce | 4 - 0 | Presov |
| 2018-04-07 | Presov | 1 - 0 | Z. Moravce |
| 2017-11-18 | Presov | 1 - 1 | Z. Moravce |
| 2017-08-19 | Z. Moravce | 4 - 1 | Presov |
| 2017-05-03 | Presov | 1 - 1 | Z. Moravce |
| 2016-11-26 | Z. Moravce | 3 - 0 | Presov |
| 2016-08-20 | Presov | 1 - 0 | Z. Moravce |
| 2013-04-20 | Z. Moravce | 0 - 0 | Presov |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Presov ostatnie 12 mecze
| 2026-08-28 | Pohronie | 3 - 1 | Presov |
| 2026-08-22 | Presov | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2026-08-16 | Petrzalka | 4 - 2 | Presov |
| 2026-08-08 | Presov | 1 - 1 | L. Mikulas |
| 2026-08-01 | Zvolen | 0 - 1 | Presov |
| 2026-07-25 | Humenne | 1 - 2 | Presov |
| 2026-06-24 | Dukla B. Bystrica | 0 - 0 | Presov |
| 2026-05-16 | Komarno | 1 - 0 | Presov |
| 2026-05-09 | Presov | 3 - 0 | Skalica |
| 2026-05-02 | Ruzomberok | 1 - 1 | Presov |
| 2026-04-26 | Presov | 0 - 1 | Trencin |
| 2026-04-19 | Presov | 2 - 1 | Kosice |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 17% |
Z. Moravce ostatnie 12 mecze
| 2026-08-29 | Z. Moravce | 0 - 1 | Slovan Galanta |
| 2026-08-22 | MFK Bytca | 2 - 1 | Z. Moravce |
| 2026-08-15 | Z. Moravce | 0 - 0 | Zilina B |
| 2026-08-10 | Povazska Bystrica | 2 - 1 | Z. Moravce |
| 2026-08-01 | Z. Moravce | 2 - 2 | Banik Lehota |
| 2026-07-26 | Slovan Brat. B | 0 - 1 | Z. Moravce |
| 2026-07-08 | Skalica | 2 - 1 | Z. Moravce |
| 2026-06-27 | Z. Moravce | 2 - 0 | Dukla B. Bystrica |
| 2026-06-20 | Inter Bratislava | 0 - 1 | Z. Moravce |
| 2026-05-15 | Banik Lehota | 3 - 3 | Z. Moravce |
| 2026-05-08 | Z. Moravce | 1 - 0 | Petrzalka |
| 2026-05-02 | Puchov | 1 - 0 | Z. Moravce |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 42% | 17% |
Tabela 2. liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 6 | +14 | 18 |
| 2 | Samorin | 6 | +7 | 15 |
| 3 | Pohronie | 6 | +2 | 10 |
| 4 | Zilina B | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Banik Lehota | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Povazska Bystrica | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Presov | 6 | -1 | 10 |
| 8 | L. Mikulas | 6 | +4 | 8 |
| 9 | Inter Bratislava | 6 | +2 | 7 |
| 10 | OFK Malzenice | 6 | 0 | 7 |
| 11 | Slovan Galanta | 6 | -5 | 7 |
| 12 | Humenne | 6 | -5 | 6 |
| 13 | Z. Moravce | 6 | -2 | 5 |
| 14 | Slovan Brat. B | 6 | -1 | 5 |
| 15 | Zvolen | 6 | -3 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | -15 | 3 |
Chronologia meczów w lidze
| Presov | |
| Z. Moravce | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Presov | Z. Moravce |
|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | ||
| 2 | Samorin | ||
| 3 | Pohronie | ||
| 4 | Zilina B | ||
| 5 | Banik Lehota | ||
| 6 | Povazska Bystrica | 2 - 1 | |
| 7 | Presov | - | |
| 8 | L. Mikulas | 1 - 1 | |
| 9 | Inter Bratislava | 2 - 1 | |
| 10 | OFK Malzenice | ||
| 11 | Slovan Galanta | ||
| 12 | Humenne | ||
| 13 | Z. Moravce | - | |
| 14 | Slovan Brat. B | 0 - 1 | |
| 15 | Zvolen | ||
| 16 | MFK Bytca | 2 - 1 |
Statystyki drużyny
| Presov | Z. Moravce | |
| Zwycięstwa | 3 | 1 |
| Remisy | 1 | 2 |
| Porażki | 2 | 3 |
| Bramki dla | 9 | 5 |
| Bramki przeciw | 10 | 7 |
| Średnie bramki strzelone | 1.50 | 0.83 |
| Średnie bramki stracone | 1.67 | 1.17 |
| Mecze bramki strzelone | 100% | 67% |
| Mecze bramki stracone | 83% | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 83% | 50% |
| Powyżej 1.5 | 83% | 50% |
| Powyżej 2.5 | 67% | 50% |
| Powyżej 3.5 | 33% | 17% |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Zwycięstwa | 1 | 1 |
| Remisy | 1 | 0 |
| Porażki | 0 | 2 |
| Bramki dla | 3 | 3 |
| Bramki przeciw | 2 | 4 |
| Średnie bramki strzelone | 1.50 | 1.00 |
| Średnie bramki stracone | 1.00 | 1.33 |
| Mecze bramki strzelone | 100% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 100% | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 100% | 67% |
| Powyżej 1.5 | 100% | 67% |
| Powyżej 2.5 | 50% | 67% |
| Powyżej 3.5 | 0% | 0% |
Ogólne statystyki dla 2. liga
| Mecze (48) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 21% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 20% |
| Bramki (136) | |
| Bramki na mecz | 2.83 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.58 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.25 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 77% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 81% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 29% |
Presov kolejne 6 mecze
| 2026-09-13 | OFK Malzenice | - | Presov |
| 2026-09-19 | Presov | - | Samorin |
| 2026-09-27 | Slovan Brat. B | - | Presov |
| 2026-10-03 | Presov | - | Banik Lehota |
| 2026-10-10 | Povazska Bystrica | - | Presov |
| 2026-10-17 | Presov | - | Zilina B |
Z. Moravce kolejne 6 mecze
| 2026-09-12 | Z. Moravce | - | Zvolen |
| 2026-09-18 | L. Mikulas | - | Z. Moravce |
| 2026-09-26 | Z. Moravce | - | Petrzalka |
| 2026-10-03 | Inter Bratislava | - | Z. Moravce |
| 2026-10-10 | Z. Moravce | - | Pohronie |
| 2026-10-17 | Humenne | - | Z. Moravce |
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
Kursy
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.60 | 4.00 |
| Podwójna szansa | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.17 | 1.22 | 1.91 |
| Powyżej/Poniżej | Br | Pwj | Pnj |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.20 | 4.00 | |
| 2.5 | 1.75 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.33 |
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.67 | 2.10 |