2. liga - Słowacja
piątek, 04.09.2026
17:00
17:00

L. Mikulas

Inter Bratislava
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Liptowski Mikulasz |
| Na wyjeździe: | Bratysława |
| Odległość: | 212.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mestsky Stadion Liptovsky Mikulas |
| Pojemność: | 1 950 (610) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
| 2025-11-15 | Inter Bratislava | 2 - 2 | L. Mikulas |
| 2025-08-02 | L. Mikulas | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2019-03-09 | L. Mikulas | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2018-08-04 | Inter Bratislava | 1 - 3 | L. Mikulas |
| 2018-03-17 | Inter Bratislava | 2 - 1 | L. Mikulas |
| 2017-08-26 | L. Mikulas | 3 - 2 | Inter Bratislava |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 1 | 6 | 6 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 100% | 50% |
L. Mikulas ostatnie 12 mecze
| 2026-08-30 | Petrzalka | 2 - 0 | L. Mikulas |
| 2026-08-22 | Humenne | 1 - 0 | L. Mikulas |
| 2026-08-14 | L. Mikulas | 2 - 2 | Zvolen |
| 2026-08-08 | Presov | 1 - 1 | L. Mikulas |
| 2026-07-31 | L. Mikulas | 2 - 0 | Slovan Galanta |
| 2026-07-25 | MFK Bytca | 0 - 5 | L. Mikulas |
| 2026-07-18 | Podbrezova | 3 - 2 | L. Mikulas |
| 2026-07-07 | Spisska Nova Ves | 1 - 2 | L. Mikulas |
| 2026-06-19 | L. Mikulas | 2 - 2 | Banik Lehota |
| 2026-05-15 | Petrzalka | 2 - 1 | L. Mikulas |
| 2026-05-08 | L. Mikulas | 3 - 0 | Puchov |
| 2026-05-02 | Pohronie | 2 - 2 | L. Mikulas |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Inter Bratislava ostatnie 12 mecze
| 2026-08-29 | Inter Bratislava | 1 - 1 | Zvolen |
| 2026-08-22 | Presov | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2026-08-15 | Inter Bratislava | 3 - 0 | Slovan Galanta |
| 2026-08-08 | MFK Bytca | 0 - 3 | Inter Bratislava |
| 2026-08-03 | Inter Bratislava | 0 - 1 | Zilina B |
| 2026-07-25 | Povazska Bystrica | 3 - 1 | Inter Bratislava |
| 2026-06-20 | Inter Bratislava | 0 - 1 | Z. Moravce |
| 2026-05-15 | Inter Bratislava | 1 - 0 | Dukla B. Bystrica |
| 2026-05-08 | Slavia TU Kosice | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2026-05-01 | Banik Lehota | 1 - 0 | Inter Bratislava |
| 2026-04-25 | Inter Bratislava | 0 - 2 | Petrzalka |
| 2026-04-22 | Puchov | 1 - 3 | Inter Bratislava |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 17% |
Tabela 2. liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 6 | +14 | 18 |
| 2 | Samorin | 6 | +7 | 15 |
| 3 | Pohronie | 6 | +2 | 10 |
| 4 | Zilina B | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Banik Lehota | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Povazska Bystrica | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Presov | 6 | -1 | 10 |
| 8 | L. Mikulas | 6 | +4 | 8 |
| 9 | Inter Bratislava | 6 | +2 | 7 |
| 10 | OFK Malzenice | 6 | 0 | 7 |
| 11 | Slovan Galanta | 6 | -5 | 7 |
| 12 | Humenne | 6 | -5 | 6 |
| 13 | Z. Moravce | 6 | -2 | 5 |
| 14 | Slovan Brat. B | 6 | -1 | 5 |
| 15 | Zvolen | 6 | -3 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | -15 | 3 |
Chronologia meczów w lidze
| L. Mikulas | |
| Inter Bratislava | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | L. Mikulas | Inter Bratislava |
|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | ||
| 2 | Samorin | ||
| 3 | Pohronie | ||
| 4 | Zilina B | ||
| 5 | Banik Lehota | ||
| 6 | Povazska Bystrica | 3 - 1 | |
| 7 | Presov | 2 - 1 | |
| 8 | L. Mikulas | - | |
| 9 | Inter Bratislava | - | |
| 10 | OFK Malzenice | ||
| 11 | Slovan Galanta | 2 - 0 | |
| 12 | Humenne | ||
| 13 | Z. Moravce | ||
| 14 | Slovan Brat. B | ||
| 15 | Zvolen | 2 - 2 | |
| 16 | MFK Bytca | 0 - 3 |
Statystyki drużyny
| L. Mikulas | Inter Bratislava | |
| Zwycięstwa | 2 | 2 |
| Remisy | 2 | 1 |
| Porażki | 2 | 3 |
| Bramki dla | 10 | 9 |
| Bramki przeciw | 6 | 7 |
| Średnie bramki strzelone | 1.67 | 1.50 |
| Średnie bramki stracone | 1.00 | 1.17 |
| Mecze bramki strzelone | 67% | 83% |
| Mecze bramki stracone | 67% | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 33% | 50% |
| Powyżej 1.5 | 83% | 83% |
| Powyżej 2.5 | 33% | 67% |
| Powyżej 3.5 | 33% | 17% |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Zwycięstwa | 1 | 1 |
| Remisy | 1 | 0 |
| Porażki | 0 | 2 |
| Bramki dla | 4 | 5 |
| Bramki przeciw | 2 | 5 |
| Średnie bramki strzelone | 2.00 | 1.67 |
| Średnie bramki stracone | 1.00 | 1.67 |
| Mecze bramki strzelone | 100% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 50% | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% | 67% |
| Powyżej 1.5 | 100% | 100% |
| Powyżej 2.5 | 50% | 100% |
| Powyżej 3.5 | 50% | 33% |
Ogólne statystyki dla 2. liga
| Mecze (48) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 21% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 20% |
| Bramki (136) | |
| Bramki na mecz | 2.83 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.58 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.25 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 77% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 81% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 29% |
L. Mikulas kolejne 6 mecze
| 2026-09-04 | L. Mikulas | - | Inter Bratislava |
| 2026-09-11 | Pohronie | - | L. Mikulas |
| 2026-09-18 | L. Mikulas | - | Z. Moravce |
| 2026-09-27 | OFK Malzenice | - | L. Mikulas |
| 2026-10-02 | L. Mikulas | - | Samorin |
| 2026-10-11 | Slovan Brat. B | - | L. Mikulas |
Inter Bratislava kolejne 6 mecze
| 2026-09-04 | L. Mikulas | - | Inter Bratislava |
| 2026-09-12 | Inter Bratislava | - | Petrzalka |
| 2026-09-19 | Humenne | - | Inter Bratislava |
| 2026-09-25 | Pohronie | - | Inter Bratislava |
| 2026-10-03 | Inter Bratislava | - | Z. Moravce |
| 2026-10-11 | OFK Malzenice | - | Inter Bratislava |
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
Kursy
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.20 | 3.10 |
| Podwójna szansa | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.23 | 1.58 |
| Powyżej/Poniżej | Br | Pwj | Pnj |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.23 | 3.30 | |
| 2.5 | 1.79 | 1.81 | |
| 3.5 | 2.95 | 1.30 |
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.66 | 1.97 |