Wyszejszaja liha - Białoruś
piątek, 15.05.2026
15:00
15:00

Neman

Isloch Minsk
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Grodno |
| Na wyjeździe: | Mińsk |
| Odległość: | 246.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Nioman w Grodnie |
| Pojemność: | 8 800 |
| Wymiary: | 107 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (17:00 czas lokalny) |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2025-11-29 | Isloch Minsk | 2 - 0 | Neman |
| 2025-07-04 | Neman | 2 - 0 | Isloch Minsk |
| 2025-03-09 | Isloch Minsk | 0 - 0 | Neman |
| 2025-03-05 | Neman | 0 - 0 | Isloch Minsk |
| 2024-09-14 | Neman | 0 - 3 | Isloch Minsk |
| 2024-05-25 | Neman | 2 - 0 | Isloch Minsk |
| 2024-04-27 | Isloch Minsk | 2 - 0 | Neman |
| 2023-10-28 | Neman | 0 - 0 | Isloch Minsk |
| 2023-06-04 | Isloch Minsk | 0 - 3 | Neman |
| 2022-08-27 | Neman | 1 - 0 | Isloch Minsk |
| 2022-04-16 | Isloch Minsk | 1 - 1 | Neman |
| 2022-02-03 | Isloch Minsk | 0 - 2 | Neman |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 2 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 17% | 0% |
Neman ostatnie 12 mecze
| 2026-05-09 | Zhodino | 1 - 0 | Neman |
| 2026-05-02 | Neman | 2 - 1 | Belshina |
| 2026-04-24 | Slavia Mozyr | 0 - 0 | Neman |
| 2026-04-18 | Neman | 3 - 1 | Naftan |
| 2026-04-10 | FC Minsk | 0 - 1 | Neman |
| 2026-04-04 | Neman | 2 - 0 | Vitebsk |
| 2026-03-21 | Neman | 0 - 0 | BATE |
| 2026-03-14 | Neman | 7 - 0 | Niva Dolbizno |
| 2026-02-28 | ML Vitebsk | 2 - 2 | Neman |
| 2026-02-15 | Neman | 2 - 2 | Vitebsk |
| 2026-02-11 | Zhodino | 1 - 0 | Neman |
| 2026-02-06 | Neman | 0 - 0 | BATE |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 5 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 42% | 33% |
Isloch Minsk ostatnie 12 mecze
| 2026-05-08 | Gomel | 2 - 0 | Isloch Minsk |
| 2026-05-01 | Arsenal Dzerzh. | 2 - 2 | Isloch Minsk |
| 2026-04-26 | Isloch Minsk | 2 - 1 | Dnepr Mogilev |
| 2026-04-19 | Din. Minsk | 1 - 1 | Isloch Minsk |
| 2026-04-09 | Isloch Minsk | 0 - 1 | Brest |
| 2026-04-04 | ML Vitebsk | 1 - 1 | Isloch Minsk |
| 2026-03-28 | Isloch Minsk | 0 - 1 | Slutsk |
| 2026-03-22 | Isloch Minsk | 2 - 0 | FC Baranovichi |
| 2026-03-14 | Din. Minsk | 1 - 0 | Isloch Minsk |
| 2026-03-07 | Isloch Minsk | 1 - 0 | Din. Minsk |
| 2026-02-28 | Isloch Minsk | 3 - 2 | Lida |
| 2026-02-18 | Isloch Minsk | 0 - 0 | Smorgon |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Tabela Wyszejszaja liha
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 7 | +11 | 17 |
| 2 | Din. Minsk | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Gomel | 7 | +6 | 14 |
| 4 | Neman | 7 | +5 | 14 |
| 5 | FC Minsk | 7 | +3 | 13 |
| 6 | Arsenal Dzerzh. | 7 | +4 | 11 |
| 7 | Brest | 7 | +3 | 10 |
| 8 | Zhodino | 7 | +1 | 9 |
| 9 | Isloch Minsk | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Vitebsk | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Slavia Mozyr | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Dnepr Mogilev | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Belshina | 7 | -6 | 6 |
| 14 | BATE | 7 | -3 | 5 |
| 15 | Naftan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | FC Baranovichi | 7 | -13 | 2 |
Chronologia meczów w lidze
| Neman | |
| Isloch Minsk | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Neman | Isloch Minsk |
|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 1 - 1 | |
| 2 | Din. Minsk | 1 - 1 | |
| 3 | Gomel | 2 - 0 | |
| 4 | Neman | - | |
| 5 | FC Minsk | ||
| 6 | Arsenal Dzerzh. | 2 - 2 | |
| 7 | Brest | ||
| 8 | Zhodino | ||
| 9 | Isloch Minsk | - | |
| 10 | Vitebsk | 2 - 0 | |
| 11 | Slavia Mozyr | ||
| 12 | Dnepr Mogilev | ||
| 13 | Belshina | 2 - 1 | |
| 14 | BATE | 0 - 0 | |
| 15 | Naftan | 3 - 1 | |
| 16 | FC Baranovichi |
Statystyki drużyny
| Neman | Isloch Minsk | |
| Zwycięstwa | 4 | 2 |
| Remisy | 2 | 3 |
| Porażki | 1 | 2 |
| Bramki dla | 8 | 8 |
| Bramki przeciw | 3 | 8 |
| Średnie bramki strzelone | 1.14 | 1.14 |
| Średnie bramki stracone | 0.43 | 1.14 |
| Mecze bramki strzelone | 57% | 71% |
| Mecze bramki stracone | 43% | 86% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 29% | 57% |
| Powyżej 1.5 | 43% | 86% |
| Powyżej 2.5 | 29% | 29% |
| Powyżej 3.5 | 14% | 14% |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Zwycięstwa | 3 | 0 |
| Remisy | 1 | 3 |
| Porażki | 0 | 1 |
| Bramki dla | 7 | 4 |
| Bramki przeciw | 2 | 6 |
| Średnie bramki strzelone | 1.75 | 1.00 |
| Średnie bramki stracone | 0.50 | 1.50 |
| Mecze bramki strzelone | 75% | 75% |
| Mecze bramki stracone | 50% | 100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% | 75% |
| Powyżej 1.5 | 75% | 100% |
| Powyżej 2.5 | 50% | 25% |
| Powyżej 3.5 | 25% | 25% |
Ogólne statystyki dla Wyszejszaja liha
| Mecze (56) | |
| Zwycięstwa u siebie | 38% |
| Remisy | 32% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 23% |
| Bramki (126) | |
| Bramki na mecz | 2.25 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.25 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.00 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 70% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 61% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 43% |
| Powyżej 1.5 | 70% |
| Powyżej 2.5 | 36% |
| Powyżej 3.5 | 18% |
Neman kolejne 6 mecze
| 2026-05-15 | Neman | - | Isloch Minsk |
| 2026-05-24 | FC Baranovichi | - | Neman |
| 2026-05-30 | Neman | - | ML Vitebsk |
| 2026-06-13 | Brest | - | Neman |
| 2026-06-20 | Neman | - | Din. Minsk |
| 2026-06-27 | Dnepr Mogilev | - | Neman |
Isloch Minsk kolejne 6 mecze
| 2026-05-15 | Neman | - | Isloch Minsk |
| 2026-05-23 | Isloch Minsk | - | Vitebsk |
| 2026-05-29 | FC Minsk | - | Isloch Minsk |
| 2026-06-13 | Isloch Minsk | - | Naftan |
| 2026-06-20 | Slavia Mozyr | - | Isloch Minsk |
| 2026-06-27 | Isloch Minsk | - | Belshina |
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
Kursy
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.10 | 3.35 |
| Podwójna szansa | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.30 | 1.58 |
| Powyżej/Poniżej | Br | Pwj | Pnj |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.40 | 2.60 | |
| 2.5 | 2.25 | 1.58 | |
| 3.5 | 4.10 | 1.16 |
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.95 | 1.75 |