3. Liga - Niemcy
sobota, 05.09.2026
13:00
13:00

Meppen

Saarbrucken
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Meppen |
| Na wyjeździe: | Saarbrücken |
| Odległość: | 385.2 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 13:00 (14:00 czas lokalny) |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
| 2023-04-23 | Meppen | 1 - 0 | Saarbrucken |
| 2022-10-29 | Saarbrucken | 0 - 0 | Meppen |
| 2022-03-06 | Saarbrucken | 1 - 0 | Meppen |
| 2021-09-25 | Meppen | 2 - 2 | Saarbrucken |
| 2021-05-14 | Saarbrucken | 2 - 0 | Meppen |
| 2021-01-09 | Meppen | 1 - 0 | Saarbrucken |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 33% | 17% | 17% |
Meppen ostatnie 12 mecze
| 2026-08-29 | Alemannia Aachen | 0 - 3 | Meppen |
| 2026-08-15 | Meppen | 2 - 0 | Sonnenhof Gr. |
| 2026-08-08 | Duisburg | 3 - 0 | Meppen |
| 2026-07-18 | Meppen | 3 - 2 | Sparta Rotterdam |
| 2025-07-08 | Meppen | 4 - 2 | FC Emmen |
| 2025-05-21 | Meppen | 4 - 1 | Bremen |
| 2024-08-18 | Meppen | 1 - 7 | Hamburger SV |
| 2024-07-20 | Cambuur | 3 - 0 | Meppen |
| 2024-07-06 | Meppen | 2 - 4 | Schalke |
| 2023-06-28 | Meppen | 1 - 1 | Fortuna Koln |
| 2023-05-27 | Freiburg II | 2 - 0 | Meppen |
| 2023-05-22 | Meppen | 4 - 1 | Dresden |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 12 | 9 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 100% | 75% | 50% |
Saarbrucken ostatnie 12 mecze
| 2026-08-30 | Saarbrucken | 2 - 4 | Rostock |
| 2026-08-22 | Saarbrucken | 1 - 1 | Hertha |
| 2026-08-16 | Regensburg | 0 - 1 | Saarbrucken |
| 2026-08-09 | Saarbrucken | 5 - 2 | Rot-Weiss Essen |
| 2026-07-25 | Augsburg | 1 - 1 | Saarbrucken |
| 2026-05-16 | Saarbrucken | 3 - 4 | Rostock |
| 2026-05-10 | Hoffenheim II | 3 - 2 | Saarbrucken |
| 2026-05-02 | Saarbrucken | 2 - 0 | Waldhof Mannheim |
| 2026-04-26 | Rot-Weiss Essen | 1 - 2 | Saarbrucken |
| 2026-04-18 | Saarbrucken | 0 - 0 | Munchen 1860 |
| 2026-04-11 | Havelse | 2 - 0 | Saarbrucken |
| 2026-04-08 | Saarbrucken | 1 - 1 | Alemannia Aachen |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 42% | 33% |
Tabela 3. Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duisburg | 3 | +8 | 9 |
| 2 | Rostock | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Hoffenheim II | 3 | +5 | 6 |
| 4 | Viktoria Koln | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Saarbrucken | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Meppen | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Ingolstadt | 3 | +2 | 5 |
| 8 | Wurzburger K. | 3 | +1 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Munster | 3 | -1 | 4 |
| 13 | Rot-Weiss Essen | 3 | -2 | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Regensburg | 3 | -2 | 3 |
| 16 | Stuttgart II | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Dusseldorf | 3 | -2 | 3 |
| 18 | Sonnenhof Gr. | 3 | -3 | 3 |
| 19 | Wehen | 3 | -6 | 1 |
| 20 | Verl | 3 | -6 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Meppen | |
| Saarbrucken | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Meppen | Saarbrucken |
|---|---|---|---|
| 1 | Duisburg | ||
| 2 | Rostock | ||
| 3 | Hoffenheim II | ||
| 4 | Viktoria Koln | ||
| 5 | Saarbrucken | - | |
| 6 | Meppen | - | |
| 7 | Ingolstadt | ||
| 8 | Wurzburger K. | ||
| 9 | Waldhof Mannheim | ||
| 10 | Alemannia Aachen | ||
| 11 | Fortuna Koln | ||
| 12 | Munster | ||
| 13 | Rot-Weiss Essen | ||
| 14 | Havelse | ||
| 15 | Regensburg | 0 - 1 | |
| 16 | Stuttgart II | ||
| 17 | Dusseldorf | ||
| 18 | Sonnenhof Gr. | 2 - 0 | |
| 19 | Wehen | ||
| 20 | Verl |
Statystyki drużyny
| Meppen | Saarbrucken | |
| Zwycięstwa | 2 | 2 |
| Remisy | 0 | 0 |
| Porażki | 1 | 1 |
| Bramki dla | 5 | 8 |
| Bramki przeciw | 3 | 6 |
| Średnie bramki strzelone | 1.67 | 2.67 |
| Średnie bramki stracone | 1.00 | 2.00 |
| Mecze bramki strzelone | 67% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 33% | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 0% | 67% |
| Powyżej 1.5 | 100% | 67% |
| Powyżej 2.5 | 67% | 67% |
| Powyżej 3.5 | 0% | 67% |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Zwycięstwa | 1 | 1 |
| Remisy | 0 | 0 |
| Porażki | 0 | 0 |
| Bramki dla | 2 | 1 |
| Bramki przeciw | 0 | 0 |
| Średnie bramki strzelone | 2.00 | 1.00 |
| Średnie bramki stracone | 0.00 | 0.00 |
| Mecze bramki strzelone | 100% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 0% | 0% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 0% | 0% |
| Powyżej 1.5 | 100% | 0% |
| Powyżej 2.5 | 0% | 0% |
| Powyżej 3.5 | 0% | 0% |
Ogólne statystyki dla 3. Liga
| Mecze (30) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 17% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 40% |
| Mecze rozegrane | 8% |
| Bramki (108) | |
| Bramki na mecz | 3.60 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.93 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.67 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 83% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 60% |
| Powyżej 1.5 | 83% |
| Powyżej 2.5 | 67% |
| Powyżej 3.5 | 50% |
Meppen kolejne 6 mecze
| 2026-09-12 | Verl | - | Meppen |
| 2026-09-15 | Meppen | - | Viktoria Koln |
| 2026-09-19 | Hoffenheim II | - | Meppen |
| 2026-10-10 | Meppen | - | Stuttgart II |
| 2026-10-13 | Rostock | - | Meppen |
| 2026-10-17 | Meppen | - | Havelse |
Saarbrucken kolejne 6 mecze
| 2026-09-12 | Saarbrucken | - | Ingolstadt |
| 2026-09-16 | Munster | - | Saarbrucken |
| 2026-09-19 | Saarbrucken | - | Sonnenhof Gr. |
| 2026-10-10 | Fortuna Koln | - | Saarbrucken |
| 2026-10-13 | Saarbrucken | - | Duisburg |
| 2026-10-17 | Dusseldorf | - | Saarbrucken |
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
Kursy
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.40 | 2.20 |
| Podwójna szansa | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.57 | 1.29 | 1.36 |
| Powyżej/Poniżej | Br | Pwj | Pnj |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.18 | 4.50 | |
| 2.5 | 1.65 | 2.20 | |
| 3.5 | 2.50 | 1.50 |
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 |