Liga Europy - Grupa C

czwartek, 30.09.2021
17:45
Legia Warszawa

Legia Warszawa
(Polska)

Leicester

Leicester
(Anglia)

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Informacja
Miasto
U siebie: Warszawa (Pol)
Na wyjeździe: Leicester (Ang)
Odległość: 1 495.9 km
Stadion
Stadion: Stadion Wojska Polskiego w Warszawie (Warszawa / Pol)
Pojemność: 31 103
Wymiary: 105 x 68 m
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 17:45 (18:45 czas lokalny)

Bezpośrednie spotkania

Brak danych w systemie

Legia Warszawa ostatnie 12 mecze

2021-09-25 Legia Warszawa 2 - 3 Raków Cz.
2021-09-22 Wigry Suwałki 1 - 3 Legia Warszawa
2021-09-19 Legia Warszawa 3 - 1 Górnik Łęczna
2021-09-15 Sp. Moskwa 0 - 1 Legia Warszawa
2021-09-11 Śląsk Wrocław 1 - 0 Legia Warszawa
2021-08-29 Wisła Kraków 1 - 0 Legia Warszawa
2021-08-26 Legia Warszawa 2 - 1 Slavia Praga
2021-08-19 Slavia Praga 2 - 2 Legia Warszawa
2021-08-14 Warta Poznan 0 - 2 Legia Warszawa
2021-08-10 Legia Warszawa 0 - 1 Din. Zagreb
2021-08-04 Din. Zagreb 1 - 1 Legia Warszawa
2021-07-31 Radomiak Radom 3 - 1 Legia Warszawa
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 8 6 5
42% 17% 42% 67% 50% 42%

Leicester ostatnie 12 mecze

2021-09-25 Leicester 2 - 2 Burnley
2021-09-22 Millwall 0 - 2 Leicester
2021-09-19 Brighton 2 - 1 Leicester
2021-09-16 Leicester 2 - 2 Napoli
2021-09-11 Leicester 0 - 1 Manchester City
2021-08-28 Norwich 1 - 2 Leicester
2021-08-23 West Ham 4 - 1 Leicester
2021-08-14 Leicester 1 - 0 Wolves
2021-08-07 Leicester 1 - 0 Manchester City
2021-08-04 Leicester 3 - 2 Villarreal
2021-07-31 QPR 3 - 3 Leicester
2021-07-28 Wycombe 1 - 0 Leicester
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 8 7 5
42% 25% 33% 67% 58% 42%

Tabela Liga Europy - Grupa C

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Legia Warszawa 1 1 0 0 1 0 +1 3
2 Leicester 1 0 1 0 2 2 0 1
2 Napoli 1 0 1 0 2 2 0 1
4 Sp. Moskwa 1 0 0 1 0 1 -1 0

Chronologia meczów w grupie

Legia Warszawa  
Leicester  
U siebie  
Na wyjeździe  

Pozycja w grupie

  Legia Warszawa Leicester
Pozycja 1 2
Punkty 3 1
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 3 3
Punkty 0 0

Forma w grupie

  Legia Warszawa Leicester
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
1  
0  
0  
0  
1  
0  
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Bramki w grupie

  Legia Warszawa Leicester
Bramki strzelone
Bramki stracone
1   
0   
2   
2   
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
0   
0   
0   
0   

Tabela Ekstraklasa (Polska)

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Lech Poznań 9 5 3 1 18 6 +12 18
2 Śląsk Wrocław 9 4 5 0 14 8 +6 17
3 Lechia Gdańsk 9 4 4 1 15 8 +7 16
4 Pogoń Szczecin 9 4 4 1 12 7 +5 16
5 Raków Cz. 8 4 3 1 16 13 +3 15
6 Zagłębie Lubin 8 5 0 3 11 12 -1 15
7 Jagiellonia 9 3 3 3 10 11 -1 12
8 Cracovia 9 3 3 3 13 15 -2 12
9 Radomiak Radom 9 2 5 2 10 9 +1 11
10 Wisła Kraków 9 3 2 4 13 15 -2 11
11 Stal Mielec 9 3 2 4 8 13 -5 11
12 Wisła Płock 9 3 1 5 15 13 +2 10
13 Piast Gliwice 9 3 1 5 12 14 -2 10
14 Górnik Zabrze 8 3 1 4 9 12 -3 10
15 Legia Warszawa 7 3 0 4 9 9 0 9
16 Warta Poznan 9 1 4 4 8 10 -2 7
17 Termalica 8 1 3 4 9 12 -3 6
18 Górnik Łęczna 9 1 2 6 7 22 -15 5

Tabela League One (Anglia)

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Sunderland 9 7 1 1 18 7 +11 22
2 Wigan 9 6 1 2 15 7 +8 19
3 Milton Keynes 10 5 4 1 20 13 +7 19
4 Plymouth 10 5 4 1 15 8 +7 19
5 Rotherham 10 5 2 3 14 9 +5 17
6 Wycombe 9 5 2 2 12 9 +3 17
7 Bolton 10 4 3 3 18 14 +4 15
8 Oxford Utd 10 4 3 3 15 11 +4 15
9 Sheffield Wed 9 4 3 2 9 7 +2 15
10 Burton 10 4 3 3 9 11 -2 15
11 Morecambe 10 4 2 4 17 14 +3 14
12 Accrington 10 4 1 5 12 19 -7 13
13 Portsmouth 10 3 3 4 10 10 0 12
14 Wimbledon 10 3 3 4 16 18 -2 12
15 Cambridge Utd 9 3 3 3 12 14 -2 12
16 Cheltenham 10 3 3 4 11 18 -7 12
17 Lincoln City 10 3 2 5 12 13 -1 11
18 Gillingham FC 10 2 5 3 11 13 -2 11
19 Ipswich 9 2 4 3 18 16 +2 10
20 Fleetwood 9 2 4 3 16 16 0 10
21 Shrewsbury 10 2 2 6 7 14 -7 8
22 Crewe 10 1 4 5 7 13 -6 7
23 Charlton 10 1 3 6 10 17 -7 6
24 Doncaster 9 1 1 7 4 17 -13 4

Legia Warszawa kolejne 6 mecze

2021-10-03 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
2021-10-17 Legia Warszawa - Lech Poznań
2021-10-21 Napoli - Legia Warszawa
2021-10-24 Piast Gliwice - Legia Warszawa
2021-10-31 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
2021-11-04 Legia Warszawa - Napoli

Leicester kolejne 6 mecze

2021-10-03 Crystal Palace - Leicester
2021-10-16 Leicester - Manchester Utd
2021-10-20 Sp. Moskwa - Leicester
2021-10-24 Brentford - Leicester
2021-10-27 Leicester - Brighton
2021-10-30 Leicester - Arsenal

Kursy

Standardowe 1X2 1 X 2
bet365 6.50 4.10 1.53
Podwójna szansa 1X 12 X2
bet365 2.37 1.22 1.12
Powyżej/Poniżej  Br Pwj Pnj
bet365 1.5 1.36 3.20
bet365 2.5 2.00 1.80
bet365 3.5 4.00 1.25
Obydwie Drużyny Strzelą  Tak Nie
bet365 2.20 1.61