Girabola - Angola

piątek, 28.08.2026
15:30
GD Interclube

GD Interclube

FC Luanda

FC Luanda

Informacja
Miasto
U siebie: Luanda
Na wyjeździe: Luanda
Czas rozpoczęcia
Godzina: 15:30 (15:30 czas lokalny)

Bezpośrednie spotkania

Brak danych w systemie

GD Interclube ostatnie 12 mecze

2026-08-23 Sao Salvador 0 - 1 GD Interclube
2026-05-24 Academica Lobito 0 - 0 GD Interclube
2026-05-20 GD Interclube 1 - 1 Recreativo Libolo
2026-05-17 Sao Salvador 1 - 1 GD Interclube
2026-05-09 GD Interclube 0 - 0 Primeiro Agosto
2026-05-06 Wiliete Benguela 2 - 1 GD Interclube
2026-05-02 GD Interclube 3 - 1 Bravos do Maquis
2026-04-25 Sagrada Esperanca 1 - 0 GD Interclube
2026-04-18 GD Interclube 0 - 0 Desportivo Huila
2026-04-11 GD Interclube 0 - 0 Petro de Luanda
2026-04-08 GD Interclube 3 - 1 Primeiro de Maio
2026-04-03 RSD Guelson 2 - 4 GD Interclube
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 6 4 3
33% 50% 17% 50% 33% 25%

FC Luanda ostatnie 1 mecze

2026-08-23 FC Luanda 0 - 0 Recr. da Caala

Tabela Girabola

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Petro de Luanda 2 1 1 0 3 0 +3 4
2 Bravos do Maquis 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Wiliete Benguela 1 1 0 0 2 0 +2 3
4 GD Interclube 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 Primeiro Agosto 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Recreativo Libolo 2 1 0 1 3 3 0 3
7 Desportivo Huila 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Kabuscorp SCP 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Primeiro de Maio 1 0 1 0 1 1 0 1
10 CD da Lunda Sul 1 0 1 0 0 0 0 1
10 FC Luanda 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Recr. da Caala 1 0 1 0 0 0 0 1
13 Sao Salvador 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Academica Lobito 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Sagrada Esperanca 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 FC Cabinda 2 0 0 2 1 5 -4 0

Chronologia meczów w lidze

GD Interclube  
FC Luanda  
U siebie  
Na wyjeździe  

Statystyki drużyny

  GD Interclube FC Luanda
Zwycięstwa 1 0
Remisy 0 1
Porażki 0 0
Bramki dla 1 0
Bramki przeciw 0 0
Średnie bramki strzelone 1.00 0.00
Średnie bramki stracone 0.00 0.00
Mecze bramki strzelone 100% 0%
Mecze bramki stracone 0% 0%
Obydwie Drużyny Strzelą 0% 0%
Powyżej 1.5 0% 0%
Powyżej 2.5 0% 0%
Powyżej 3.5 0% 0%
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa 0 0
Remisy 0 0
Porażki 0 0
Bramki dla 0 0
Bramki przeciw 0 0
Średnie bramki strzelone 0.00 0.00
Średnie bramki stracone 0.00 0.00
Mecze bramki strzelone 0% 0%
Mecze bramki stracone 0% 0%
Obydwie Drużyny Strzelą 0% 0%
Powyżej 1.5 0% 0%
Powyżej 2.5 0% 0%
Powyżej 3.5 0% 0%

Ogólne statystyki dla Girabola

Mecze   (10)
Zwycięstwa u siebie 40%
Remisy 30%
Zwycięstwa na wyjeździe 30%
Mecze rozegrane 4%
Bramki   (18)
Bramki na mecz 1.80
Bramki u siebie na mecz 1.10
Bramki na wyjeździe na mecz 0.70
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 60%
Drużyna gości zdobyła bramkę 40%
Obydwie Drużyny Strzelą 20%
Powyżej 1.5 60%
Powyżej 2.5 40%
Powyżej 3.5 0%

GD Interclube kolejne 6 mecze

2026-09-01 Primeiro Agosto - GD Interclube
2026-09-10 GD Interclube - Academica Lobito
2026-09-19 Kabuscorp SCP - GD Interclube
2026-10-10 GD Interclube - Sagrada Esperanca
2026-10-17 Recreativo Libolo - GD Interclube
2026-10-24 CD da Lunda Sul - GD Interclube

FC Luanda kolejne 6 mecze

2026-09-06 FC Luanda - FC Cabinda
2026-09-13 Wiliete Benguela - FC Luanda
2026-09-19 Primeiro Agosto - FC Luanda
2026-10-10 FC Luanda - Recreativo Libolo
2026-10-17 FC Luanda - Desportivo Huila
2026-10-24 Academica Lobito - FC Luanda

Kursy

Standardowe 1X2 1 X 2
bet365 1.60 3.25 5.00
Podwójna szansa 1X 12 X2
bet365 1.05 1.20 1.93
Powyżej/Poniżej  Br Pwj Pnj
bet365 1.5 1.40 2.55
bet365 2.5 2.20 1.53
bet365 3.5 4.00 1.18
Obydwie Drużyny Strzelą  Tak Nie
bet365 2.20 1.58