Ligue 2 - Francja
piątek, 04.09.2026
19:00
19:00

Dunkerque

Clermont
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Dunkierka |
| Na wyjeździe: | Clermont-Ferrand |
| Odległość: | 587.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Marcel Tribut |
| Pojemność: | 4 200 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:00 (20:00 czas lokalny) |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
| 2026-02-27 | Clermont | 2 - 1 | Dunkerque |
| 2025-08-09 | Dunkerque | 2 - 2 | Clermont |
| 2025-02-21 | Dunkerque | 3 - 0 | Clermont |
| 2024-09-13 | Clermont | 0 - 1 | Dunkerque |
| 2021-01-16 | Clermont | 5 - 0 | Dunkerque |
| 2020-08-29 | Dunkerque | 1 - 1 | Clermont |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Dunkerque ostatnie 12 mecze
| 2026-08-28 | Nancy | 2 - 0 | Dunkerque |
| 2026-08-21 | Dunkerque | 0 - 1 | Montpellier |
| 2026-08-14 | Reims | 3 - 3 | Dunkerque |
| 2026-08-08 | Dunkerque | 4 - 2 | Grenoble |
| 2026-08-01 | KV Mechelen | 0 - 0 | Dunkerque |
| 2026-07-25 | Dunkerque | 3 - 1 | Westerlo |
| 2026-07-22 | Dunkerque | 2 - 1 | Samsunspor |
| 2026-07-18 | Dunkerque | 2 - 0 | St. Liege |
| 2026-07-04 | Dunkerque | 0 - 2 | Valenciennes |
| 2026-05-09 | Nancy | 3 - 2 | Dunkerque |
| 2026-05-02 | Dunkerque | 0 - 1 | Grenoble |
| 2026-04-27 | Boulogne | 2 - 6 | Dunkerque |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Clermont ostatnie 12 mecze
| 2026-08-28 | Clermont | 0 - 0 | Sochaux |
| 2026-08-21 | Clermont | 1 - 1 | Dijon |
| 2026-08-14 | St. Etienne | 3 - 1 | Clermont |
| 2026-08-08 | Clermont | 0 - 0 | Reims |
| 2026-08-01 | Clermont | 1 - 1 | Grenoble |
| 2026-07-25 | Clermont | 0 - 1 | Montpellier |
| 2026-07-11 | Clermont | 1 - 0 | Orleans |
| 2026-05-09 | Clermont | 1 - 0 | Guingamp |
| 2026-05-02 | Montpellier | 1 - 2 | Clermont |
| 2026-04-24 | Clermont | 1 - 1 | Bastia |
| 2026-04-17 | Le Mans | 1 - 0 | Clermont |
| 2026-04-10 | Clermont | 2 - 2 | Nancy |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Tabela Ligue 2
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Etienne | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | +5 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | +2 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Red Star | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Sochaux | 4 | -2 | 5 |
| 10 | Dunkerque | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Guingamp | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Pau | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | -1 | 3 |
| 16 | Clermont | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | -5 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Dunkerque | |
| Clermont | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Dunkerque | Clermont |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Etienne | 3 - 1 | |
| 2 | Reims | ||
| 3 | Montpellier | 0 - 1 | |
| 4 | Rodez | ||
| 5 | Nancy | ||
| 6 | Annecy | ||
| 7 | Metz | ||
| 8 | Red Star | ||
| 9 | Sochaux | ||
| 10 | Dunkerque | - | |
| 11 | Guingamp | ||
| 12 | Pau | ||
| 13 | Grenoble | 4 - 2 | |
| 14 | Laval | ||
| 15 | Boulogne | ||
| 16 | Clermont | - | |
| 17 | Dijon | ||
| 18 | Nantes |
Statystyki drużyny
| Dunkerque | Clermont | |
| Zwycięstwa | 1 | 0 |
| Remisy | 1 | 3 |
| Porażki | 2 | 1 |
| Bramki dla | 7 | 2 |
| Bramki przeciw | 8 | 4 |
| Średnie bramki strzelone | 1.75 | 0.50 |
| Średnie bramki stracone | 2.00 | 1.00 |
| Mecze bramki strzelone | 50% | 50% |
| Mecze bramki stracone | 100% | 50% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% | 50% |
| Powyżej 1.5 | 75% | 50% |
| Powyżej 2.5 | 50% | 25% |
| Powyżej 3.5 | 50% | 25% |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Zwycięstwa | 1 | 0 |
| Remisy | 0 | 0 |
| Porażki | 1 | 1 |
| Bramki dla | 4 | 1 |
| Bramki przeciw | 3 | 3 |
| Średnie bramki strzelone | 2.00 | 1.00 |
| Średnie bramki stracone | 1.50 | 3.00 |
| Mecze bramki strzelone | 50% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 100% | 100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% | 100% |
| Powyżej 1.5 | 50% | 100% |
| Powyżej 2.5 | 50% | 100% |
| Powyżej 3.5 | 50% | 100% |
Ogólne statystyki dla Ligue 2
| Mecze (36) | |
| Zwycięstwa u siebie | 31% |
| Remisy | 39% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 12% |
| Bramki (89) | |
| Bramki na mecz | 2.47 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.25 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.22 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 61% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 47% |
| Powyżej 1.5 | 61% |
| Powyżej 2.5 | 42% |
| Powyżej 3.5 | 31% |
Dunkerque kolejne 6 mecze
| 2026-09-11 | Dunkerque | - | St. Etienne |
| 2026-09-18 | Pau | - | Dunkerque |
| 2026-10-09 | Dunkerque | - | Annecy |
| 2026-10-16 | Nantes | - | Dunkerque |
| 2026-10-23 | Dunkerque | - | Metz |
| 2026-10-30 | Rodez | - | Dunkerque |
Clermont kolejne 6 mecze
| 2026-09-11 | Clermont | - | Boulogne |
| 2026-09-18 | Grenoble | - | Clermont |
| 2026-10-09 | Clermont | - | Red Star |
| 2026-10-16 | Laval | - | Clermont |
| 2026-10-23 | Clermont | - | Guingamp |
| 2026-10-30 | Nantes | - | Clermont |
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
Kursy
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.25 | 4.20 |
| Podwójna szansa | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1.30 | 1.91 |
| Powyżej/Poniżej | Br | Pwj | Pnj |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 3.75 | |
| 2.5 | 1.85 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.36 |
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.91 |