Serie C - Grupa C - Włochy
sobota, 05.09.2026
17:00
17:00

Crotone

Barletta
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Krotony |
| Na wyjeździe: | Barletta |
| Odległość: | 257.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ezio Scida |
| Pojemność: | 9 631 |
| Wymiary: | 105 x 67 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Crotone ostatnie 12 mecze
| 2026-08-29 | Sorrento | 1 - 0 | Crotone |
| 2026-08-24 | Crotone | 0 - 1 | Foggia |
| 2026-08-16 | Crotone | 0 - 2 | Cosenza |
| 2026-05-06 | Casertana | 1 - 1 | Crotone |
| 2026-05-03 | Crotone | 1 - 1 | Audace Cerignola |
| 2026-04-26 | Crotone | 2 - 5 | Latina |
| 2026-04-19 | Casarano | 1 - 2 | Crotone |
| 2026-04-13 | Crotone | 2 - 0 | Catania |
| 2026-04-06 | Giugliano | 1 - 0 | Crotone |
| 2026-03-29 | Crotone | 3 - 1 | Audace Cerignola |
| 2026-03-22 | Sorrento | 2 - 2 | Crotone |
| 2026-03-15 | Crotone | 0 - 1 | Salernitana |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Barletta ostatnie 12 mecze
| 2026-08-28 | Barletta | 3 - 0 | Bari |
| 2026-08-22 | Casertana | 3 - 3 | Barletta |
| 2026-08-14 | Picerno | 2 - 1 | Barletta |
| 2015-05-09 | Ischia Isolaverde | 3 - 0 | Barletta |
| 2015-05-03 | Barletta | 0 - 1 | Foggia |
| 2015-04-25 | Salernitana | 3 - 1 | Barletta |
| 2015-04-19 | Barletta | 3 - 3 | Vigor Lamezia |
| 2015-04-11 | Aversa Normanna | 0 - 1 | Barletta |
| 2015-04-01 | Barletta | 1 - 1 | Catanzaro |
| 2015-03-28 | Melfi | 3 - 0 | Barletta |
| 2015-03-23 | Martina Franca | 0 - 1 | Barletta |
| 2015-03-15 | Barletta | 2 - 1 | Paganese |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 8 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 67% | 25% |
Tabela Serie C - Grupa C
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Picerno | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Sorrento | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Barletta | 2 | +3 | 4 |
| 5 | Casertana | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Inter U23 | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Team Altamura | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Foggia | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Monopoli | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Audace Cerignola | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Bari | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Cavese 1919 | 2 | -1 | 3 |
| 13 | Casarano | 2 | -2 | 3 |
| 14 | Giugliano | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Salernitana | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Scafatese | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Savoia | 2 | -2 | 0 |
| 18 | Cosenza | 2 | -3 | 0 |
| 19 | Catania | 2 | -3 | 0 |
| 20 | Crotone | 2 | -2 | -6 |
Chronologia meczów w lidze
| Crotone | |
| Barletta | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Crotone | Barletta |
|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | ||
| 2 | Picerno | ||
| 3 | Sorrento | ||
| 4 | Barletta | - | |
| 5 | Casertana | 3 - 3 | |
| 6 | Inter U23 | ||
| 7 | Team Altamura | ||
| 7 | Foggia | 0 - 1 | |
| 9 | Monopoli | ||
| 10 | Audace Cerignola | ||
| 11 | Bari | ||
| 12 | Cavese 1919 | ||
| 13 | Casarano | ||
| 14 | Giugliano | ||
| 15 | Salernitana | ||
| 16 | Scafatese | ||
| 17 | Savoia | ||
| 18 | Cosenza | ||
| 19 | Catania | ||
| 20 | Crotone | - |
Statystyki drużyny
| Crotone | Barletta | |
| Zwycięstwa | 0 | 1 |
| Remisy | 0 | 1 |
| Porażki | 2 | 0 |
| Bramki dla | 0 | 6 |
| Bramki przeciw | 2 | 3 |
| Średnie bramki strzelone | 0.00 | 3.00 |
| Średnie bramki stracone | 1.00 | 1.50 |
| Mecze bramki strzelone | 0% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 100% | 50% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 0% | 50% |
| Powyżej 1.5 | 0% | 100% |
| Powyżej 2.5 | 0% | 100% |
| Powyżej 3.5 | 0% | 50% |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Zwycięstwa | 0 | 0 |
| Remisy | 0 | 1 |
| Porażki | 1 | 0 |
| Bramki dla | 0 | 3 |
| Bramki przeciw | 1 | 3 |
| Średnie bramki strzelone | 0.00 | 3.00 |
| Średnie bramki stracone | 1.00 | 3.00 |
| Mecze bramki strzelone | 0% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 100% | 100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 0% | 100% |
| Powyżej 1.5 | 0% | 100% |
| Powyżej 2.5 | 0% | 100% |
| Powyżej 3.5 | 0% | 100% |
Ogólne statystyki dla Serie C - Grupa C
| Mecze (20) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 20% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 5% |
| Bramki (66) | |
| Bramki na mecz | 3.30 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.95 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.35 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 90% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 75% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 65% |
| Powyżej 1.5 | 85% |
| Powyżej 2.5 | 65% |
| Powyżej 3.5 | 35% |
Crotone kolejne 6 mecze
| 2026-09-12 | Savoia | - | Crotone |
| 2026-09-15 | Crotone | - | Inter U23 |
| 2026-09-20 | Monopoli | - | Crotone |
| 2026-09-26 | Crotone | - | Salernitana |
| 2026-10-03 | Catania | - | Crotone |
| 2026-10-11 | Crotone | - | Audace Cerignola |
Barletta kolejne 6 mecze
| 2026-09-11 | Casarano | - | Barletta |
| 2026-09-15 | Barletta | - | Salernitana |
| 2026-09-19 | Catania | - | Barletta |
| 2026-09-27 | Barletta | - | Potenza |
| 2026-10-03 | Giugliano | - | Barletta |
| 2026-10-11 | Barletta | - | Cavese 1919 |
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
Kursy
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.25 | 2.75 |
| Podwójna szansa | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.36 | 1.29 | 1.50 |
| Powyżej/Poniżej | Br | Pwj | Pnj |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.29 | 3.30 | |
| 2.5 | 1.95 | 1.75 | |
| 3.5 | 3.60 | 1.25 |
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.73 | 2.00 |