Primeira Liga - Portugalia
sobota, 05.09.2026
18:00
18:00

Alverca

Braga
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Alverca do Ribatejo |
| Na wyjeździe: | Braga |
| Odległość: | 300.5 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 18:00 (18:00 czas lokalny) |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
| 2026-01-25 | Braga | 5 - 0 | Alverca |
| 2025-08-17 | Alverca | 0 - 3 | Braga |
Alverca ostatnie 12 mecze
| 2026-08-29 | Alverca | 1 - 1 | Santa Clara |
| 2026-08-22 | Sporting | 3 - 1 | Alverca |
| 2026-08-15 | Alverca | 2 - 2 | Estrela Amadora |
| 2026-08-09 | FC Porto | 2 - 0 | Alverca |
| 2026-07-25 | Mafra | 1 - 0 | Alverca |
| 2026-05-16 | Famalicao | 1 - 0 | Alverca |
| 2026-05-10 | Alverca | 1 - 1 | Estoril |
| 2026-05-02 | FC Porto | 1 - 0 | Alverca |
| 2026-04-24 | Alverca | 2 - 1 | Arouca |
| 2026-04-18 | Nacional | 1 - 0 | Alverca |
| 2026-04-12 | Alverca | 3 - 1 | Casa Pia |
| 2026-04-04 | Rio Ave | 1 - 2 | Alverca |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 25% |
Braga ostatnie 12 mecze
| 2026-08-31 | Braga | 1 - 0 | Guimaraes |
| 2026-08-27 | Austria Wiedeń | 0 - 0 | Braga |
| 2026-08-20 | Braga | 2 - 0 | Austria Wiedeń |
| 2026-08-13 | Din. Minsk | 0 - 0 | Braga |
| 2026-08-09 | Moreirense | 2 - 2 | Braga |
| 2026-08-06 | Braga | 1 - 0 | Din. Minsk |
| 2026-07-30 | Braga | 4 - 0 | Zelezn. Pancevo |
| 2026-07-22 | Zelezn. Pancevo | 0 - 1 | Braga |
| 2026-07-18 | Braga | 2 - 2 | Celta Vigo |
| 2026-07-10 | Stoke | 0 - 1 | Braga |
| 2026-05-16 | Braga | 2 - 2 | Estrela Amadora |
| 2026-05-11 | Benfica | 2 - 2 | Braga |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 6 | 5 | 5 | |
| 50% | 50% | 0% | 50% | 42% | 42% |
Tabela Primeira Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Sporting | 4 | +7 | 10 |
| 3 | Arouca | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Santa Clara | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Benfica | 3 | +8 | 7 |
| 6 | Gil Vicente | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Maritimo | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Estrela Amadora | 3 | +1 | 5 |
| 9 | Braga | 2 | +1 | 4 |
| 10 | Nacional | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Moreirense | 3 | -3 | 4 |
| 12 | Guimaraes | 4 | -2 | 3 |
| 13 | Rio Ave | 4 | -5 | 3 |
| 14 | Famalicao | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Academico Viseu | 4 | -4 | 2 |
| 15 | Alverca | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Estoril | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Casa Pia | 4 | -11 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Alverca | |
| Braga | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Alverca | Braga |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | ||
| 2 | Sporting | ||
| 3 | Arouca | ||
| 4 | Santa Clara | 1 - 1 | |
| 5 | Benfica | ||
| 6 | Gil Vicente | ||
| 7 | Maritimo | ||
| 8 | Estrela Amadora | 2 - 2 | |
| 9 | Braga | - | |
| 10 | Nacional | ||
| 11 | Moreirense | 2 - 2 | |
| 12 | Guimaraes | ||
| 13 | Rio Ave | ||
| 14 | Famalicao | ||
| 15 | Academico Viseu | ||
| 15 | Alverca | - | |
| 17 | Estoril | ||
| 18 | Casa Pia |
Statystyki drużyny
| Alverca | Braga | |
| Zwycięstwa | 0 | 1 |
| Remisy | 2 | 1 |
| Porażki | 2 | 0 |
| Bramki dla | 4 | 3 |
| Bramki przeciw | 8 | 2 |
| Średnie bramki strzelone | 1.00 | 1.50 |
| Średnie bramki stracone | 2.00 | 1.00 |
| Mecze bramki strzelone | 75% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 100% | 50% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 75% | 50% |
| Powyżej 1.5 | 100% | 50% |
| Powyżej 2.5 | 50% | 50% |
| Powyżej 3.5 | 50% | 50% |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Zwycięstwa | 0 | 0 |
| Remisy | 2 | 1 |
| Porażki | 0 | 0 |
| Bramki dla | 3 | 2 |
| Bramki przeciw | 3 | 2 |
| Średnie bramki strzelone | 1.50 | 2.00 |
| Średnie bramki stracone | 1.50 | 2.00 |
| Mecze bramki strzelone | 100% | 100% |
| Mecze bramki stracone | 100% | 100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 100% | 100% |
| Powyżej 1.5 | 100% | 100% |
| Powyżej 2.5 | 50% | 100% |
| Powyżej 3.5 | 50% | 100% |
Ogólne statystyki dla Primeira Liga
| Mecze (33) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 27% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 11% |
| Bramki (89) | |
| Bramki na mecz | 2.70 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.33 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.36 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 42% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 48% |
| Powyżej 3.5 | 36% |
Alverca kolejne 6 mecze
| 2026-09-06 | Alverca | - | Braga |
| 2026-09-13 | Nacional | - | Alverca |
| 2026-09-20 | Alverca | - | Rio Ave |
| 2026-10-11 | Famalicao | - | Alverca |
| 2026-10-25 | Alverca | - | Arouca |
| 2026-11-01 | Benfica | - | Alverca |
Braga kolejne 6 mecze
| 2026-09-06 | Alverca | - | Braga |
| 2026-09-10 | Estrela Amadora | - | Braga |
| 2026-09-13 | Braga | - | Estoril |
| 2026-09-20 | Santa Clara | - | Braga |
| 2026-10-11 | Braga | - | Sporting |
| 2026-10-25 | Nacional | - | Braga |
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby postawić zakład
Kursy
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 4.10 | 3.40 | 1.81 |
| Podwójna szansa | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.91 | 1.30 | 1.22 |
| Powyżej/Poniżej | Br | Pwj | Pnj |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.05 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.29 |
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.91 | 1.91 |